• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/gulten.demirdoven.9
  • http://www.twitter.com/724Psikoloji
UZMAN KLINİK PSİKOLOG
Gülten DEMİRDÖVEN

Randevu: 0505 767 58 85
Çocuk Psikologu
Hiperaktivite, Dikkat Eksikliği, Tik Bozuklukları, Uyum Sorunları, Kardeş Kıskançlığı, Çocuk Depresyonu, Alt Islatma, Fobi Bozuklukları gibi konularda profesyonel eğitim alabilirsiniz.
Ergen Psikoloğu
Sosyal Medya Bağımlılığı, Öğrenci Koçluğu, Eğitim Danışmanlığı, Depresyon, Sosyal İlişkiler, Anne-Baba iletişimi, Arkadaşlık İlişkileri, Stres, Travma gibi konularda profesyonel eğitim alabilirsiniz.
Yetişkin Psikologu
Evlilik Eğitimi, Fölrt Dönemi, Eş Seçimi, Nişanlılık Dönemi, Karakter Testi, Gebelik Dönemi, Vajinismus, Erken Boşalma, Cinsel İsteksizlik, Aldatma, İlişki Problemleri gibi konularda profesyonel eğitim alabilirsiniz.
Aile Psikologu
Hamilelik, Depresyon, Aldatma, Cinsel Problemler, Şiddetli Geçimsizlik, Boşanma ve Sonrası Sorunları.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret10161758
Site Menüsü
Videolar

istanbul Psikolog terapi ücretleri ve fiyatları ne kadar?

istanbulda Psikolog Pedagog Psikoterapi ücretleri ve fiyatları ne kadar?

Psikolog terapi ücretleri psikoterapi alınan (psikolog,pedagog,psikoterapist ve psikolojik hizmetin alındığı) yere göre değişiyor. Bu nedenle #psikolog #seans #ücretleri  özel psikolojik danışmanlıkda farklı şekillerde ücretlendiriliyor. Çoğu kişi psikolog ücretlerini pahalı bulup Devlet hastanelerini tercih ediyor;ancak yeterli ilgi göremediğini ve zaman ayrılmadığını düşünüp fiyatı daha makul özel PSİKOLOJİK hizmetlere tekrar yöneliyor. Daha ekonomik terapi yolu olan online terapiyi bilenler bu yönteme yöneliyor. Çünkü psikologlar online terapi ile mekandan veya patron komisyonlarından kaynaklı fiyat artışlarını en aza indiriyor böylece #terapi #ücretlerini daha düşük tutabiliyorlar.Tabi internette de site sahibi bilgisyar mühendislerinin patron olduğu web sitelerinde çalışan psikologlar da var, bu durumda ücretin yarısını patron aldığı için ücret psikologlar için doyurucu olmayacağından fiyatlar yine yüksek tutuluyor.Yani aracı sitelerle yapılan bir seans için ödediğiniz 150TL nin 80TL si Pikoloğa 70 TL si gibi site sahibi bilgisayar mühendislerine kalıyor.Bu nedenle bireysel olarak çalışan online psikologların fiyatları daha makul ve sürdürülebilir oluyor. 

istanbul Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, İstanbul.